Бюро легалізації "ЮрКо" Що таке апостиль?

Що таке апостиль?

Апостиль – являє собою процедуру проставлення штампа на документах, виданих в одній державі, вимагають підтвердження юридичної сили в іншому. Дана процедура поширюється на країни-учасниці Гаазької конвенції.

Є кілька інстанцій, які мають право проставляти штамп апостиля. Залежно від виду документів і цілей змінюється установа, до якого слід звертатися. Якщо Ви хочете поставити апостиль в Києві або отримати додаткову консультацію, фахівці бюро “Юрко” з радістю допоможуть Вам. У нашому штаті працюють кваліфіковані фахівці, які знають всі вимоги, перелік паперів, а також порядок подачі для кожної організації незалежно від цілей. Тому ми гарантовано допоможемо поставити апостиль на заяву або будь-який інший документ.венції.

Апостиль проставляють наступні державні органи:

Міністерство юстиції України (МінЮст)

Міністерство освіти і науки України (МОН)

Міністерство закордонних справ України (МЗС)

В залежності від типу документа – апостиль проставляється в одному з вищеназваних органів. Наприклад, якщо це довідка про несудимість – МЗС, якщо рішення суду, нотаріальні документи – МінЮст і т.д.

Апостилювання документів: перелік послуг

● апостиль на диплом;

● подвійний апостиль;

● апостиль на юридичні документи;

● апостиль на свідоцтво;

● апостиль на переклад;

● апостиль на доручення;

● апостиль на медичну довідку;

● апостиль на атестат;

● апостиль на довідку про несудимість;

● апостиль МЗС (також готові допомогти поставити апостиль в Мінюсті);

● переклад апостиля;

● апостиль в Міністерстві освіти ;;

● апостиль в Україні без особистої присутності;

● апостиль для Іспанії та інших країн Гаазької конвенції.

 

Конвенція про апостиль поширюється і наша держава, тому поставити апостиль в Україні набагато простіше. Тепер досить зробити нотаріально завірений переклад.

При самостійної подачі документів, обов’язково уточнюйте термін дії апостиля у інстанції, в яку планується подача. Це допоможе уникнути непередбачені ситуації.

Чому співпраця з бюро легалізації “Юрко” – це вигідно?

1. Професіоналізм. У нашому штаті працюють тільки компетентні фахівці, які ідеально знають свою роботу. Тому позитивний результат і якісна інформаційна підтримка забезпечені кожному клієнту.

2. Рішення поставлених завдань. Ми грамотно вивчимо потреби, зберемо необхідний пакет документів і забезпечимо правильну і своєчасну подачу паперів.

3. Оперативність. Бюро легалізації “Юрко” володіє всіма необхідними ресурсами, тому при необхідності допоможемо терміново поставити апостиль.

Вартість проставлення Апостиля залежить від термінів та типу документа і починається від 200 грн.

Для уточнення всієї додаткової інформації просимо Вас заповнити форму “Замовити послугу” або звернутися до нашого спеціаліста за одним із  контактних телефонів:

+38-097-169-72-34
+38-050-246-74-26
+38-093-480-38-45

 
Left Menu Icon
Logo Header Menu