Бюро легализации "ЮрКо" Гарантований апостиль на юридичні документи

Гарантований апостиль на юридичні документи

Вихід на нові ринки відкриває безмежні можливості. Однак завжди супроводжується рядом паперових процедур, перекладами, легалізацією або проставленням апостиля.

Апостиль – це штамп, який проставляється на офіційні документи, видані в одній державі, для підтвердження автентичності в країнах-учасницях Гаазької конвенції.

Бюро легалізації “Юрко” володіє всіма необхідними знаннями для успішної апостилізації юридичних документів. Наш досвід дозволяє якісно надавати широкий спектр послуг. Фахівці бюро неодноразово готували документи на тендер, виробляли юридичний переклад (Київ), термінове апостилювання і багато іншого. Тому якщо Ви вирішили вийти на нові ринки, наші фахівці готові надати необхідну інформаційну підтримку і допомогу в проставленні апостиля.

Які органи уповноважені робити апостиль для юридичних документів?

Апостиль для юридичних документів проставляють такі органи, як Міністерство юстиції України та Міністерство закордонних справ України. Ми вивчимо Ваші потреби і визначимо до якої інстанції необхідно подавати документи для підтвердження їх юридичної сили.

Для України процедура апостилізації набагато простіше, оскільки наша країна є учасницею конвенції. Тому можна використовувати тільки нотаріально завірений переклад документа.

Термін дії апостиля

Грамотний підхід до апостилізації передбачає необхідність враховувати всі нюанси процесу. Наприклад, вкрай важливо уточнити термін дії апостиля у організації, для якої потрібно штамп. Гаазька конвенція не передбачає будь-яких обмежень часу, проте можна зустріти ситуації, коли термін дії встановлюється всередині інстанції. Також винятком є ​​витікання дійсності самого документа. Наочним прикладом виступає довідка про несудимість. Це документ, який діє недовго. Тому важливо врахувати даний факт і подати його вчасно.

У бюро легалізації “Юрко” Ви можете замовити:

  • апостиль на статут;
  • юридичний переклад документів;
  • поставити апостиль на протокол;
  • апостиль на виписку;
  • переклад юридичних документів на англійську;
  • переклад юридичної документації на інші мови;
  • нотаріальне завірення перекладу;
  • поставити апостиль на статут.

Если у Вас возникли вопросы просим заполнить форму «Заказать услугу» или обратиться к нашему специалисту по одному из контактных телефонов:

 
Left Menu Icon
Logo Header Menu