Бюро легалізації "ЮрКо" Легалізація перекладу

Легалізація перекладу

Легалізація перекладу: прийнятні ціни і високий професіоналізм

Переїзд в іншу країну, зовнішньоекономічна діяльність і надходження в закордонне вищий навчальний заклад завжди супроводжуються легалізацією або апостилізації документів. І те й інше застосовується для підтвердження автентичності паперів. Апостиль проставляється для країн, що входять в Гаазьку конвенцію, для інших держав потрібно консульська легалізація.

Досить поширена процедура – легалізація перекладу документа. Це означає, що папери спершу переводяться на мову країни, з якої планується взаємодія, а потім легалізується.

Кожне посольство – це система, що працює за певним алгоритмом, що висуває свої правила до оформлення і подачі документів. Тому, щоб отримати посвідчення перекладу печаткою консула необхідно враховувати всі нюанси грамотного формування пакету паперів та їх надання інстанціях. Бюро легалізації “Юрко” – це кращі фахівці, які допоможуть Вам заощадити масу часу і сил. Ми знаємо всі особливості отримання легалізації перекладу і готові поділитися своїм досвідом і навичками з Вами.

Послуги легалізації перекладу бюро “Юрко”:

  • акредитований переклад (посольство Італії);
  • легалізація перекладу в консульстві Італії;
  • переклад з легалізацією в посольстві Іспанії;
  • переклад і легалізація документів для інших країн, що не входять до складу Гаазької конвенції.

Чому клієнти віддають перевагу бюро “Юрко”?

  1. Оперативність. В бюро “Юрко” працюють виключно професійні кадри, що дозволяє легалізувати переклад в найкоротші терміни.
  2. Професіоналізм. У нас Ви завжди можете отримати компетентну інформаційну підтримку. Завдяки багаторічному досвіду і висококласної професійної підготовки, фахівці бюро “Юрко” здатні вирішити завдання будь-якої складності.

3. Комплексний підхід. Ми – бюро повного циклу. Тому виконуємо всі види робіт, пов’язані з легалізацією і апостилізації. Це робить співпрацю з нами максимально зручним і вигідним.

Якщо у Вас виникли запитання просимо заповнити форму «Замовити послугу» або звернутися до нашого спеціаліста за одним із контактних телефонів:

 
Left Menu Icon
Logo Header Menu