Бюро легалізації "ЮрКо" Апостиль на свідоцтві про народження

Апостиль на свідоцтві про народження

Апостиль – це штамп, метою якого є підтвердження юридичної сили документів в країнах Гаазької конвенції. Залежно від цілей може знадобитися апостилізація того чи іншого документа.

Бюро легалізації “Юрко” надає послуги апостилізації всіх видів документів і знає нюанси, пов’язані з цією процедурою. Тому якщо Ви хочете поставити апостиль на свідоцтво про шлюб в Києві або на будь-яке інше свідоцтво, ми з радістю допоможемо Вам.

Наші послуги

 • апостиль на свідоцтво про шлюб;
 • апостиль на свідоцтво про народження СРСР;
 • апостиль свідоцтва про розлучення;
 • апостиль на свідоцтво про розірвання шлюбу;
 • переклад свідоцтва про розірвання шлюбу;
 • переклад свідоцтва;
 • також у нас можна поставити апостиль на свідоцтво про смерть та інші документи.

Що таке апостиль на свідоцтві про народження і навіщо він потрібен?

 Обов’язковою умовою отримання освіти в країнах, що входять до складу Гаазької конвенції є процедура проставлення апостиля на свідоцтво про народження. Це пов’язано з тим, що даний документ використовується в якості посвідчення особи. Як виглядає апостиль на свідоцтві про народження Ви можете дізнатися у наших професіоналів, також при необхідності, вони нададуть якісну інформаційну підтримку.

Апостилювання свідоцтва про народження в Україні

Отримання апостиля на свідоцтво про народження передбачає 4 основні кроки.

 1. Візуальна перевірка документа. Зверніть увагу, свідоцтво про народження має бути без ламінації. Проставлення штампа на ламінований документ заборонено. Якщо Ви все ж виявили ламинацию, тоді необхідно отримати копію в РАГСі.
 2. Уточнення дати видачі. Дізнайтеся, коли видано свідоцтво про народження. Це важливо тому як для документів виданих до 1991 року можливе використання копії з нотаріальним посвідченням. У такому випадку саме вона апостилює.
 3. Апостиль свідоцтва про народження, виданий з 1991 по 2003 рік, – документ радянського способу і зараз не приймається для апостилізації, тому знадобиться взяти копію в РАГСі,
 4. На цьому етапі знаходиться безпосередньо проставлення апостиля. Процес апостилізації займає від 3-х днів.

Потрібно поставити апостиль на свідоцтво терміново? Ми з радістю допоможемо Вам. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Вартість проставлення апостилю на свідоцтво про народження залежить від терміну та починається від 150 грн. Більш детально ознайомитись з цінами та термінами проставлення апостилю Ви можете в розділі «Вартість послуг».

Якщо у Вас виникли запитання просимо заповнити форму «Замовити послугу» або звернутися до нашого спеціаліста за одним із контактних телефонів:

 
Left Menu Icon
Logo Header Menu