Бюро легалізації "ЮрКо" Апостиль на диплом: – якість і результат, перевірені часом

Апостиль на диплом: – якість і результат, перевірені часом

Більшість країн для працевлаштування та отримання освіти вимагають апостиль на дипломі або його легалізацію. Апостиль на диплом необхідний для держав, що входять до складу Гаазької конвенції. Якщо Ви вирішили переїхати в одну з цих країн, хочете в ній працевлаштуватися або здобути освіту, тоді знадобиться ознайомлення з порядком проставлення апостиля.

Де поставити апостиль на диплом?

Для забезпечення гарантованого результату і економії часу краще надати справа в руки досвідчених фахівців. Бюро “Юрко” – це кваліфіковані кадри, які знають все про проставлення апостиля. Тому Ви отримаєте позитивний результат в найкоротші терміни.

Як поставити апостиль на диплом

Щоб отримати проставлення апостиля на диплом необхідно подати документи до Міністерства освіти України. Зверніть увагу, штамп ставиться безпосередньо на оригінал диплома. Також слід враховувати, що дипломи отримані в 2017 році, передбачають трохи іншу процедуру подачі паперів та їх перелік.

Апостиль на диплом (Київ): що входить в пакет обов’язкових документів для апостиля диплому?

1. Оригінал диплома.
2. Оригінал додатки (тільки в тих випадках, якщо потрібно поставити апостиль на додаток до диплому).
Щоб поставити апостиль на диплом в найкоротші терміни, Вам достатньо надати виключно оригінали дипломів. Решта клопоти наші професіонали готові взяти на себе.
Чому обирають нас?
1. Комплексний підхід. Якщо разом з проставленням апостиля Вам знадобиться переклад диплома, переклад додатка до диплома, нотаріальне завірення або інші послуги, стикаються з легалізацією, ми з радістю допоможемо Вам.
2. Оперативність. У нашому розпорядженні всі необхідні ресурси, щоб можна було терміново поставити апостиль на диплом.
3. Професіоналізм. У штаті бюро легалізації “Юрко” працюють тільки кваліфіковані кадри. Тому Ви гарантовано зможете отримати апостиль на диплом (міністерство освіти).

Вартість проставлення апостилю на освітніх документах залежить від терміну та починається від 300грн. Більш детально ознайомитись з цінами та термінами проставлення апостилю Ви можете в розділі «Вартість послуг».

Якщо у Вас виникли запитання просимо заповнити форму «Замовити послугу» або звернутися до нашого спеціаліста за одним із контактних телефонів:

 
Left Menu Icon
Logo Header Menu