Бюро легалізації "ЮрКо" Апостиль на довідку про несудимість

Апостиль на довідку про несудимість

Чи потрібен апостиль на довідку про несудимість?

Довідка про несудимість – один часто запитуваних документів. Для пред’явлення довідки в межах України досить отримати і надати оригінал. Якщо вона потрібна для закордонних інстанцій, які перебувають на території країн, які входять в Гаазьку конвенцію, знадобиться проставлення апостиля. Ставиться апостиль в Міністерстві закордонних справ.

Апостильована довідка про несудимість може знадобитися при:

  • оформленні документів на дозвіл на проживання;
  • виїзді за кордон або витребування візи;
  • працевлаштуванні на території країн, що входять до складу Гаазької конвенції;
  • підготовці пакету паперів для отримання громадянства;
  • вступі до ВНЗ та ін.

Скільки діє довідка про несудимість?

Часто на території України організації встановлюють внутрішні терміни дії документів. Як правило, довідка про несудимість дійсна протягом 30 календарних днів. Однак краще при отриманні уточнювати цю інформацію.

Де поставити апостиль на довідку про несудимість?

Поставити апостиль на довідку про несудимість в Києві можна в бюро легалізації “Юрко”. Ми надаємо комплекс послуг по отриманню та апостилізації довідки про несудимість. Наші співробітники – експерти в даному питанні, тому Ви отримаєте бажаний результат. Зверніть увагу, співпрацюючи з нами, присутність для проставлення апостиля не потрібно.

Апостиль на довідку про несудимість: ціна

Для уточнення вартості та отримання безкоштовної консультації зверніться до наших фахівців.

Наші послуги:

  • переклад довідки про несудимість на англійську;
  • довідка про несудимість (переклад на англійську);
  • термінове апостилювання довідки про несудимість;
  • довідка про несудимість (апостиль).

Де купити довідку про несудимість?

Довідка про несудимість не продається, а видається відповідними державними органами. Однак бюро легалізації “Юрко” надає допомогу в її отриманні. Якщо Вам потрібна довідка про несудимість (Київ) зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті.

Вартість проставлення апостилю на довідці про несудимість залежить від терміну та починається від 150грн. Більш детально ознайомитись з цінами та термінами проставлення апостилю Ви можете в розділі «Вартість послуг».

Якщо у Вас виникли запитання просимо заповнити форму «Замовити послугу» або звернутися до нашого спеціаліста за одним із контактних телефонів:

 
Left Menu Icon
Logo Header Menu