Бюро легалізації "ЮрКо" Апостиль на атестат – вигідні цінові пропозиції і результат

Апостиль на атестат – вигідні цінові пропозиції і результат

Отримання освіти за кордоном серед українських випускників набирає все більшої популярності. Кожен, хто зробив вибір на користь закордонного ВНЗ, що знаходиться на території країн-учасниць Гаазької конвенції повинен поставити апостиль на атестат. Дана процедура дозволяє підтвердити юридичну силу документа, виданого в Україні.

Апостиль на атестаті – являє собою офіційне підтвердження Міністерства освіти і науки України освітніх документів. Штамп “Апостиль” дозволяє упевнитися в дійсності видачі документа. На підставі цього абітурієнт має право подавати документи на вступ до закордонного вищого навчального закладу.

Апостилювання атестата в Україні можна зробити в бюро легалізації “Юрко”. Наші професіонали зберуть всі необхідні документи для проставлення апостиля, і нададуть готовий результат. Вам не потрібно стояти в чергах і витрачати час на рутинні операції з паперами. Співпраця з нами – це гарантований результат і максимальний комфорт. Допоможемо поставити апостиль на додаток до атестата, на атестат та інші офіційні освітні документи.

Наші послуги:

  • переклад шкільного атестата на англійську;
  • переклад атестата на інші мови;
  • апостиль на атестат (Київ).

Де поставити апостиль на атестат або чому бюро легалізації “Юрко” оптимальне рішення?

  1. Оперативність. Потрібно поставити апостиль на атестат терміново? Не проблема! Бюро легалізації “Юрко” з радістю допоможе Вам! У нас є всі ресурси, які можуть знадобитися для грамотного і оперативного виконання завдання.
  2. Вигідна вартість на апостиль на атестат. Ціна відмінно доповнюється високою якістю робіт. Ми зберігаємо баланс між прийнятною ціновою політикою і ефективним співробітництвом.

Вартість проставлення апостилю на освітніх документах залежить від терміну та починається від 300грн. Більш детально ознайомитись з цінами та термінами проставлення апостилю Ви можете в розділі «Вартість послуг».

Якщо у Вас виникли запитання просимо заповнити форму «Замовити послугу» або звернутися до нашого спеціаліста за одним із контактних телефонів:

 
Left Menu Icon
Logo Header Menu